You are here: Pradžia » Sveikata » Salierai – osteoporozė

Salierai – osteoporozė

Nežinau ar ir jūs pastebėjote, kad metams bėgant, kalboje atsiranda žodžių, kuriuos anksčiau girdėdavote tikrai retai. Pavyzdžiui? OSTEOPOROZĖ (tai kaulų retėjimo liga, jei dar jūsų ausų šis žodis nesiekė). Tai žiūrėk kas ranką „lygioj vietoj“ susilaužė, tai apie papildus, skirtus moterims vėl tą žodį minim. Vakar interneto platybėse irgi užkliuvau už liaudiško recepto osteoporozės profilaktikai. Pavarčiau protingas knygas ir sužinojau, kad kaulų tankis žmogui galutinai susiformuoja apie 30-uosius gyvenimo metus ir tokios kokybės kaulai mus  nešioja iki gyvenimo pabaigos. Labai svarbu nepamiršti apie kaulų tankį, kai jį dar galima įtakoti – augant vaikams (ypač 11-14- aisiais jų augimo metais).

Šiandien turguje užmačiau tokį šviežulį saliero gumbą ir nusprendžiau išbandyti rastą receptą. Juolab, paskaičiusi apie salierus, radau įdomios informacijos – salierai įtraukti į sąrašą produktų, tinkamų aukšto spaudimo kamuojamiems pacientams, nes gerina kraujotaką. Taip pat salierai yra puikus silicio šaltinis kaip svarbi kaulams maistinė medžiaga. Silicis esantis salieruose gali padėti atkurti raiščius, kaulus, arterijas ir visus jungiamuosius audinius. Dar turi acetileno, kuris stabdo vėžio ląstelių augimą. Salierai mažina pagirių kančias – gal todėl stiebai dedami į „Kruvinąją Meri“?

Salierai nuo osteoporozės : 1 kg saliero , 0,5 kg medaus, 0,5citrinos sulčių

Saliero gumbą susmulkinti, sudėti medų, skoniui išspausti citriną. Palaukti, kol išsiskirs sultys ir gerti po 1 šaukštelį 3 kartus prieš valgį.

Stenkitės pirkti ekologiškus salierus ir gerti jų sultis – gal grynos labiau panašu į vaistus, bet jei pasidarysite kokteilius, gersite su didžiausiu malonumu :

  1. Salierų stiebai, kriaušė, žiupsnelis imbiero šaknies;
  2. Pomidoras, paprika, salieras, truputėlis druskos ir pipirų (ir dar degtinėlės :));
  3. Obuolys, agurkas, salieras – mažina cholesterino lygį ir galvos skausmą, gerina skrandžio darbą;
  4. Kukurūzai , salierai – valo kraujotakos sistemą;
  5. Sojos, salierai – mažina nuovargį ir stresą;

Būkite sveiki !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>