You are here: Pradžia » Sveikata » Drėkinamoji-maitinamoji kaukė plaukams

Drėkinamoji-maitinamoji kaukė plaukams

Būna dienų, kai viskas nesiseka. Kai kiaušiniai krenta iš rankų, kai parsivelki didžiausią moliūgą iš turgaus, o jis pasirodo viduje sugedęs, kai „Stiliaus“ horoskope rašo – jei jums dar galvos neskauda, tai skaudės… Ir skauda.

Ši diena viena paskutiniųjų, kai laikas susodinti gėles, kurios džiugintų jus ankstyvą pavasarį. Sodindama įvairiaspalves tulpes ir stambiažiedžius narcizus, jau džiaugiausi būsimu vaizdu – kai daugiamečiai augalai pavasarį dar tik bunda, pavasarinės gėlės raibuliuoja spalvomis ir formomis.

Veidrodyje kritiškai įvertinusi savo plaukų būklę (Egėjo jūra ir kaitri saulė juos gerokai pasausino), nusprendžiau šią ne itin sėkmingą dieną, pasirūpinti plaukais. Nebėgau į kosmetikos parduotuvę – yra galybė natūralių priemonių ir veidui ir plaukams.

Šiandienai – natūrali Drėkinamoji – maitinamoji kaukė plaukams.

Neilgiems plaukams reikia :

¼ banano (didelio) arba 1/3 mažesnio
1 kiaušinio trynio
1 šaukšto medaus
1 šaukšto kokosų arba alyvuogių aliejaus
Viską sumaišome iki vienalytės masės, sutepame ant sausų plaukų, palaikome 15 minučių užsidėjusios polietileninę kepuraitę (arba maišelį ) ir apsivyniojusios galvą rankšluosčiu. Plaukus ištrenkame  įprastomis priemonėmis.

Jūsų plaukai dėkingi Jums !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>