You are here: Pradžia » Saldumynai » Pyragai » Braškių desertai

Braškių desertai

Būna tokių naktų, kai prabundi ir nebegali užmigti. Net ir nesinori užmigti, nes galvoje sukasi begalės įdomių minčių – dažniausiai jos ryte kažkur dingsta, nors naktį regis jau ir ne vieną verslo planą būni sukūręs. Šią naktį prabudau su žinia, kad išlošiau milijoną. Na, turėjau darbo jį paskirstyti – tam, anam, dar kitam ir dar kažkam. Supratau – neužtenka milijono. Pradėjau dalybas iš naujo – labiau sudėliodama prioritetus. Traškančiai. Supratusi, kad milijono viskam ir visiems neužteks, pradėjau svarstyti kam aš norėčiau jį leisti. Norėčiau puikiai išmokti anglų kalbą, išmokti daryti fermentinius sūrius ir kepti tikrą itališką duoną, išmokti rišti kinietiškas sagas…Gal to milijono ir nereikia?

Desertas su braškėmisDesertas su braškėmis

Užtai turgus lūžta nuo milijono braškių. Ruošdama atsargas žiemai, negaliu nesusukti kokio desertuko.

Vis burbuliuoju, kad Palangoje – begalės kepyklėlių, bet nusipirkti paprasto biskvito – misija neįmanoma. Ir kodėl aš neturiu kepyklėlės ?

Desertas su braškėmisDesertas su braškėmis

Tenka kepti biskvitą.
Reikės :
3 kiaušinių
3 v š cukraus
3 v š miltų

Kremui – 250 g trintos varškės + 250 g ricotos
Mėtų lapelių, jei norite pasigaminti mėtinį kremą
Braškių

Pykstu visai ne be reikalo – išsikepti biskvitą – viens du trys, bet mielai nusipirkčiau pakeliui su braškėmis – juk galima tiek visokių dalykų prigalvoti, o išsikepti – vis tiek reikalų daugiau, o kas vasarą turi laisvo laiko ?

Vyniotinis Vyniotinis

Orkaitę įkaitinam iki 170 laipsnių.
Kiaušinius išplakame su cukrumi.
Suberiame miltus, išplakame.
Ant skardos padengtos kepimo popieriumi galima dėti norimas formeles, torto formą ar tiesiog išpilti tešlą – po to vynioti vyniotinį ar išspausti norimas formas.
Biskvitas kepa labai trumpai – jis neturi paruduoti – 5-10 min .
Kol kepa, ricotą ir varškę ištriname su mėtomis – galima įberti cukraus, jei norite saldžiau.
Ant atvėsusio biskvito dedame varškės kremą, puošiame braškėmis. Jei darote vyniotinį, tai paskirstome kremą per visą biskvito plotą ir popieriaus pagalba, susukame .
Cukraus pudra vaizdą padarys romantišku.
Greitai ir žaviai – braškės savo išvaizda visada kelia nuotaiką :)

Desertas su braškėmis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>